Pozostałe

Promocje bankowe

Off 8

Bieżące rankingi kont biznesowych
Aktualne spisy kont biznesowych na stronie bank-ranking.pl są dobrym wyjściem zarówno dla przedsiębiorców, którzy zakładają nowe konta, jak i dla takich, którzy zamierzają zmieniać stare konto na nowe. Podstawą do każdej działalności jest to, aby oddzielić pieniądze prywatne od firmowych, a wskazane konto może mnóstwo w tym pomóc. Opublikowany ranking kont firmowych jest porównywarką, jaka sprawdza główne opłaty za rozwiązania jakimi są: opłata za poprowadzenie konta, opłata za kartę, nieodpłatne bankomaty na terenie kraju, przelew internetowy. Można też sprawdzać, czy konto da się otworzyć bez opuszczania domu. Przedsiębiorcy doceniają, że mają tutaj do wyboru mnóstwo opcji a także że na podstawie wskazanych informacji mogą wywnioskować, jakie wśród dostępnych kont będą dla nich najwłaściwsze. Dlatego portal bank-ranking.pl traktowany jest jako miejsce, gdzie zamieszczone są istotne opcje produktów oferowanych przez banki na jednej stronie.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Zdolność kredytowa

    Wczasy to czas długo przewidywanego urlopu. Przyciągająca pogoda dopisuje rodzinnym podróżom. Niewiele jeszcze figur decyduje się na wczasy po za letnimi miesiącami. Podróże za granice nie są jeszcze tak popularne w Polsce jak urlopy spędzane nad krajowym morzem, jeziorem czy w górach. Niemniej jednak wymarzone wakacje wymagają istotnego nakładu finansowego. Jeśli nasze płace nie wystarczają…

  • Kredyty

    Zdarza się, że pilnie chcemy większej kwoty pieniędzy. Popsuł nam się samochód, sprzęt RTV lub ewentualnie AGD. Jeżeli nie dysponujemy starczającą kwotą, która zdoła pokryć nasze wydatki będziemy zmuszeni użyczyć finanse. POŻYCZKI DLA BEZROBOTNYCH staje się coraz to popularniejsza nie jedynie w Polsce. Jednym z wielu rozstrzygnięć jest użyczenie gotówki od rodziny czy też znajomych….